Warning: file_get_contents(http://www.pointlink.net/po.php): failed to open stream: Connection refused in /home/platne/serwer18088/public_html/gok/templates/gameon-fjt/html/com_content/archive/component.php on line 1

Ogólnopolski Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

 pogodna nutka ogolnopolski konkurs-019

13 marca br. w BCK odbyła się trzecia edycja Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Pogodna nutka" o nagrodę im. Marka Sochackiego. Drugie miejsce w kategorii wiekowej 7-10 lat zdobyła Martyna Gil . Wyróżnienie w kategorii wiekowej 11-14 lat otrzymali Bartłomiej Sobań i Oliwia Krawczyk.

 

 

 

Do muzycznej rywalizacji stanęli młodzi artyści z Polski Południowo - Wschodniej. Łącznie wytarowało blisko 50 podmiotów wykonawczych w tym soliści i zespoły. W jury konkursowym zasiedli Jan Kondrak, Dariusz Rubin i Sławomir Niemiec. Rywalizacja odbyła się w trzech kategoriach wiekowych: 7 - 10 lat, 11 - 14 i powyżej 15 lat. -Poziom tegorocznego konkursu był bardzo wysoki i co zasługuje na dodatkowe uznanie bardzo równy - przyznał w rozmowie Jan Kondrak.


W konkursowych zmaganiach wzięli udział również - Aleksandra Bartoszczyk , Emilia Stefańska, Aleksandra Gil oraz zespół ,,Iskierki”.

 

Gratulujemy wszystkim wykonawcom wspaniałego występu !!!

Saturday the 23rd. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015
Template © QualityJoomlaTemplates