bdswisserfahrung.npage.de

BEZPŁATNE SZKOLENIA ZAWODOWE I PŁATNE STAŻE DLA ROLNIKÓW I CZŁONKÓW ICH RODZIN

Szanowni Państwo,
 

Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny realizująca projekt „Twój lepszy start” zaprasza chętnych rolników lub członków ich rodzin (współmałżonek, domownik) posiadających gospodarstwo rolne do 2 ha przeliczeniowych, w wieku 30 lat i więcej z wykształceniem co najwyżej średnim do skorzystania z bezpłatnych szkoleń zawodowych: „Kucharz małej gastronomii z egzaminem czeladniczym” oraz „Monter instalacji wodno-kanalizacyjnej z uprawnieniami do montażu instalacji solarnych”. Szkolenia zakończą się egzaminem zewnętrznym i uzyskaniem świadectwa czeladniczego uprawniającego do wykonywania w/w zawodów. 

Ponadto oferujemy indywidualne i grupowe spotkania z doradcą zawodowym, pośrednictwo pracy, płatne 3 miesięczne staże oraz bony na zasiedlenie w wysokości do 5 tysięcy złotych.

W ramach projektu zapewniamy stypendium szkoleniowe i stażowe, zwrot kosztów dojazdu i opieki nad dzieckiem, materiały szkoleniowe i edukacyjne oraz ubezpieczenie NNW i badania lekarskie.    

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z Lokalnym Ośrodkiem Doradczo-Szkoleniowym w Zamościu.

Kontakt:

Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny

Filia w Zamościu

ul. Pereca 2, pok. 9, 22-400 Zamość

tel. 84 627 18 32/84 627 11 91

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Ulotka w wersji PDF

Friday the 24th. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015
Template © QualityJoomlaTemplates