bdswisserfahrung.npage.de

Brawo dla dzieci z pracowni plastycznej!!!!!!!

P6rXYD9DEW bigMłodzieżowy Dom Kultury w Zamościu ogłosił wyniki VII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Piękny uśmiech zdrowe zęby”. Do tegorocznej edycji konkursu wpłynęło 524 prace z 44 placówek w województwie lubelskim. Mamy powody do radości gdyż w kategorii: wychowankowie placówek wychowania pozaszkolnego do lat 12, aż dwie nagrody „powędrowały”   do naszego GOK-u.

Pierwsze miejsce zajęła Karolina Socha lat 7. Wyróżnienie przypadło Dominice Pomarańskiej lat 9. Prace zgłoszone do konkursu powstały w naszej pracowni plastycznej, którą na co dzień opiekuje się Pani Justyna Malinowska. Młodym plastyczkom oraz Pani instruktor składamy serdeczne gratulacje.

Pełny protokół z rozstrzygnięcia Konkursu: TUTAJ

Podsumowanie Konkursu i otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 8 lutego (środa) 2017 o godz. 17.00 w Galerii Sztuki Dziecka MDK „Na Kamiennej” w Zamościu. Zachęcamy do obejrzenia prac naszych Laureatek.

Tuesday the 24th. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015