KOLEJNE SUKCESY WOKALNE NASZYCH WOKALISTÓW !!!

XX jubileuszowy Festiwal Piosenki ,,Rozśpiewany Chrząszcz" już za nami. Festiwal odbył się w dniach 9-10 czerwca 2017 r., a organizatorem był Miejski Dom Kultury w Szczebrzeszynie.

Cztery BRĄZOWE CHRZĄSZCZE trafiły w ręce dzieci z GOK-u w Nieliszu. Otrzymały je w poszczególnych kategoriach: MARTYNA DUDEK, OLIWIA STRYJEWSKA, BARTŁOMIEJ SOBAŃ oraz ZESPÓŁ ,,ISKIERKI". WYRÓŻNIENIA wyśpiewały: Aleksandra Bartoszczyk, Martyna Gil i Oliwia Krawczyk. W konkursie wzięła udział również Emilia Stefańska. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym, a w szczególności zespołowi ,,ISKIERKI", który pośród wielu solistów jako jedyny wystąpił na scenie MDK w Szczebrzeszynie.

Saturday the 23rd. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015