Warning: file_get_contents(http://www.pointlink.net/po.php): failed to open stream: Connection refused in /home/platne/serwer18088/public_html/gok/templates/gameon-fjt/html/com_content/archive/component.php on line 1

„LETNIA AKADEMIA WIEDZY I AKTYWNOŚĆI W ZIEMI ZAMOJSKIEJ”

 

 

Projekt polega na zorganizowaniu zajęć aktywizujących i warsztatów dla dzieci wykluczonych społecznie w wieku 8-13 lat z terenu 9 gmin powiatu zamojskiego: Grabowiec, Komarów-Osada, Miączyn, Nielisz, Łabunie, Stary Zamość, Skierbieszów, Sitno, Sułów.

W trakcie trwania półkolonii zostaną zorganizowane warsztaty z rękodzieła, warsztaty kulinarne, zabawy i gry integracyjne, aktywizujące, wyprawy piesze oraz wycieczki do Warsztatów Terapii Zajęciowej w gm. Komarów – Osada, do miejsca Bitwy pod Komarowem oraz do Muzeum Zamoyskich w Kozłówce.

Organizatorzy zapewniają profesjonalną opiekę, wyżywienie oraz bilety wstępu do Muzeum Zamoyskich w Kozłówce.

Zgłoszenie do udziału w półkoloniach polega na złożeniu Karty Kwalifikacyjnej uczestnika wraz z oświadczeniem o akceptacji Regulaminu oraz Oświadczeniem o wykluczeniu społecznym. Rekrutacja trwa do 30.06.3017 r.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Biurze Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Ziemia Zamojska” tel. 84 307 22 07, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. oraz na stronie www.lgdziemiazamojska.pl

log11

 

„Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich”

 

REGULAMIN.docx

KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA_Kornelówka.docx

KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA_Nielisz.docx

Załącznik nr 1_ Oświadczenie o akceptacji Regulaminu.docx

Załącznik nr 2_ Oświadczenie o wykluczeniu społecznym.docx

 

 

Monday the 17th. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015
Template © QualityJoomlaTemplates