bdswisserfahrung.npage.de

Festiwal Patriotyczno - Chrześcijański w Tworyczowie

28 i 29 czerwca w naszej sąsiedniej Gminie Sułów odbył się Festiwal Partiotyczno-Chrześcijański. Obok wielu wydarzeń artystycznych, które organizatorzy zaplanowali w ramach Festiwalu, miał miejsce także konkurs muzyczny, w którym wystąpili soliści z naszego GOK-u. Wystąpili i “znokautowali” konkurencję. Wszystkie miejsca na podium oraz wyróżnienie trafiły w nasze ręce.
I miejsce Bartłomiej Sobań, II miejsce Martyna Gil, III miejsce Emilia Stefańska, Wyróżnienie Aleksandra Batrtoszczyk.
W konkursie udział wzięła także solistka Oliwia Krawczyk oraz Gminny Chór “Moderato”
Pełna relacja z festiwalu, wyniki konkursu i zdjęcia znajdują się na stronie www.sulow.naszabiblioteka.com
Naszym Solistom gratulujemy udanych występów, zaś Organizatorom składamy wyrazy uznania za przygotowanie pięknego wydarzenia kulturalnego.

Sunday the 23rd. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015