Warning: file_get_contents(http://www.pointlink.net/po.php): failed to open stream: Connection refused in /home/platne/serwer18088/public_html/gok/templates/gameon-fjt/html/com_content/archive/component.php on line 1

3-9 lipca 2017 VII Plener Malarski w Nieliszu

 

19665356 1462573817136164 7397091972649906934 n

Ponieważ jesteśmy zwolennikami sąsiedzkiej współpracy co wielokrotnie już wcieliliśmy w życie np. Organizacją Sąsiedzkiego Przeglądu Kolęd czy wernisażu malarskiego w Klemensowie w tym roku do udziału w plenerze zaprosiliśmy artystów mieszkających i tworzących “po sąsiedzku”. Byli to :

Wojciech Kowalski – Płonka – Komisarz Pleneru

Dorota Kazimierczuk – Płonka

Monika Iwanowska- Katowice

Anna Górska -Popik - Zamość

Piotr Kołodziejczyk - Szczebrzeszyn

Zygmunt Jarmuł - Szczebrzeszyn

Dorota Głogowska – Nielisz

Magdalena Czarnacka – Biała Podlaska

Edyta Misiarz – Sąsiadka

Barbara Czapiga – Drohomirecka - Szczebrzeszyn

Agnieszka Wróbel – Wielącza

Maria Krenz - Tomaszów Lubelski

 

Artyści zostawili wspaniałe prace, które będzie można zobaczyć na jesiennym wernisażu, na który już dzisiaj wszystkich serdecznie zapraszamy! O miejscu i dokładnej dacie będziemy informować !

Malarzom dziękujmy za udział w plenerze i czekamy na spotkanie podczas wernisażu!

 

Od kilku lat plenerowi towarzyszą warsztaty malarskie dla dzieci i młodzieży z naszej gminy. Tym razem ciężar ich organizacji podjęła Pani Dorota Głogowska z Nielisza, której serdecznie dziękujemy za współpracę tak przy warsztatach jak i plenerze!

Organizując plener w tym roku po raz pierwszy współpracowaliśmy także z Pracownią Artystyczną “Pod Frasobliwym Aniołem” z Płonki, właścicielom- Pani Dorocie Kazimierczuk oraz Panu Wojciechowi Kowalskiemu, który podjął się zadania poprowadzenia pleneru także składamy serdeczne podziękowania!

 

 

Tuesday the 22nd. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015
Template © QualityJoomlaTemplates