V Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Pogodna Nutka”

Dziś po raz kolejny (naprawdę trudno policzyć który!) piszę o sukcesie dzieci i młodzieży z GOK w Nieliszu – chyba jednej z najbardziej rozśpiewanych instytucji kultury na Lubelszczyźnie.
, który 17 marca odbył się w Biłgorajskim Centrum Kultury świadczy, że nasi wokaliści wraz ze swoją Panią instruktor - Renatą Banach odnajdą się w każdym repertuarze muzycznym, zaś II miejsce Bartka Sobania i wyróżnienie dla Zespołu Iskierki potwierdzają, że należymy do grona najlepszych!

Serdeczne Gratulacje!
Agnieszka Zymon Dyrektor GOK w Nieliszu

Obszerna relacja z konkursu znajduje się na stronach: bilogoraj.com.pl oraz bilgorajska.pl
Obu portalom dziękujemy również za udostępnienie zdjęć !

Friday the 21st. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015