Warning: file_get_contents(http://www.pointlink.net/po.php): failed to open stream: Connection refused in /home/platne/serwer18088/public_html/gok/templates/gameon-fjt/html/com_content/archive/component.php on line 1

Filtr
 • TYTONIAKI

  tytoniaki

 • Power Play Zaproszenie na TYTONIAKI

  {youtube}0SVGSHSMqCo{/youtube}

 • Festiwal ,,ROZŚPIEWANY CHRZĄSZCZ” 2015

  iskierki 1024x680XVIII Festiwal Piosenki ,,Rozśpiewany Chrząszcz” przeszedł już do historii. W estradowych zmaganiach na scenie Miejskiego Domu Kultury w Szczebrzeszynie wzięło udział ponad 100 uczestników. Jury nie miało łatwego zadania również dzięki wysokiemu i wyrównanemu poziomowi prezentowanemu przez wykonawców.

   

 • Sobótka videorelacja

  {youtube}ai8s_LkKpiQ{/youtube}

  Zmiana otoczenia na bardziej "klimatyczne" tylko dodała uroku całej zabawie, która trwała do białego rana. Jak mówi p.o. dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu Piotr Szymański być może imprezy, które co roku odbywają się w Nieliszu zmienią na stałe swoje miejsce.

  Podczas Sobótek, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dla najmłodszych przygotowano wesołe miasteczko z dmuchanym zamkiem oraz ujeżdżalnią kucyków.

  Nie mogło również zabraknąć muzycznych akcentów przeznaczonych dla duszy w wykonaniu Sambora Dudzińskiego oraz Jana Kondraka z Lubelskiej Federacji Bardów.

  Jak twierdzi Sambor Dudziński piosenki, które wykonał były odpowiednie do "scenerii" Sobótek.

  Jak mówi Jan Kondrak z Lubelskiej Federacji Bardów miejsce wybrane w tym roku na zorganizowanie Sobótek jest skazane na sukces.

  Oczywiści

   

  materiał pochodzi ze strony www.zamojska.pl

   

 • Sobótka tak było

   pz3

  Jan Kondrak z Lubelskiej Federacji Bardów, rodzina Dudzińskich oraz grupy Solaris i Sonic były gwiazdami tegorocznej imprezy „Sobótkowej” w Nieliszu. Zabawa na plaży w Nieliszu wystartowała w piątek 26 czerwca i trwała trzy wystrzałowe dni. Było głośno, radośnie i … do białego rana.

Tuesday the 22nd. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015
Template © QualityJoomlaTemplates