Warning: file_get_contents(http://www.pointlink.net/po.php): failed to open stream: Connection refused in /home/platne/serwer18088/public_html/gok/templates/gameon-fjt/html/com_content/archive/component.php on line 1

Artykuły

Konkursowe Kędowanie z Iskierkami

P1131709         Już po raz kolejny miłośnicy śpiewania z Gminnego Ośrodka Kultury należący do zespołu ,,Iskierki” oraz soliści zespołu mogli zaprezentować swoje umiejętności wokalne w konkursach kolęd i pastorałek. Przesłuchania konkursowe odbyły się na przełomie stycznia 2016 r., a organizatorami były Ośrodki i Domy Kultury z powiatu zamojskiego.

 

 

Grupa wokalna w składzie – Kinga Rzemieniak, Paulina Świstowska, Emilia Stefańska, Bartłomiej Sobań, Oliwia Krawczyk, Dominika Pomarańska, Aleksandra Bartoszczyk, Martyna Gil wzięła udział w XVI Spotkaniach z Kolędą i Pastorałką, którego organizatorem był Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu.


W tym konkursie zespół ,,Iskierki” wyśpiewał II miejsce i tytuł ,,SREBRNEJ GWIAZDKI”, natomiast w kategorii solista na I miejscu z tytułem ,,ZŁOTEJ GWIAZDKI” znalazła się Aleksandra Bartoszczyk, zaraz po niej z tytułem ,,SREBRNEJ GWIAZDKI”- II miejsce otrzymała Emilia Stefańska. Wyróżnienia trafiły do Bartłomieja Sobania i Martyny Gil. W kategorii V – liceum udział w konkursie wzięła Aleksandra Gil.

W Sąsiedzkim Konkursie Kolęd i Pieśni Bożonarodzeniowych ,,Narodziła nam się dobroć”, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu nasi podopieczni zdobyli:

W kat. kl. I-III – I miejsce – Aleksandra Bartoszczyk

W kat. kl. IV- VI - I miejsce – Bartłomiej Sobań

                               Wyróżnienie – Martyna Gil

 

Za rok nowe wyzwania. Z niecierpliwością czekamy na kolejne sukcesy, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

Tuesday the 22nd. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015
Template © QualityJoomlaTemplates