Warning: file_get_contents(http://www.pointlink.net/po.php): failed to open stream: Connection refused in /home/platne/serwer18088/public_html/gok/templates/gameon-fjt/html/com_content/archive/component.php on line 1

Artykuły

Dzień Kobiet

dzie kobiet 3 20160311 1003701512Niech żyją nam...

8 marca to wyjątkowy dzień dla wszystkich Kobiet. To właśnie tego dnia, Panowie mają okazję podziękować za wyjątkową rolę jaką w życiu społecznym i rodzinnym pełnią Kobiety. To właśnie tego dnia Kobiety mogą w szczególny sposób poczuć się docenione za codzienny trud i poświęcenie.

 

 

Dla podkreślenia niezaprzeczalnej wartości jaką w społeczności naszej Gminy pełnią Kobiety od wielu już lat 8-go marca organizowane są spotkania poświęcone Paniom.

W tym roku na zaproszenie Pana wójta Adama Wala do Klubu Kultury w Stawie Noakowskim przybyło ponad 80 Pań z Kół Gospodyń Wiejskich, zespołów śpiewaczych oraz innych środowisk twórczych.

Życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności, wspólny toast oraz gromkie sto lat zainaugurowały tegoroczne obchody Dnia Kobiet w naszej gminie. Kwiaty, uroczysty poczęstunek oraz koncert w wykonaniu zespołu „Iskierki” z Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu nadały uroczystego charakteru spotkaniu.

Dla wszystkich naszych nieocenionych i niezawodnych Pań najlepsze życzenia!

Monday the 17th. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015
Template © QualityJoomlaTemplates