Warning: file_get_contents(http://www.pointlink.net/po.php): failed to open stream: Connection refused in /home/platne/serwer18088/public_html/gok/templates/gameon-fjt/html/com_content/archive/component.php on line 1

Filtr
 • Nauka gry na instrumentach

 • Brawo dla dzieci z pracowni plastycznej!!!!!!!

  P6rXYD9DEW bigMłodzieżowy Dom Kultury w Zamościu ogłosił wyniki VII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Piękny uśmiech zdrowe zęby”. Do tegorocznej edycji konkursu wpłynęło 524 prace z 44 placówek w województwie lubelskim. Mamy powody do radości gdyż w kategorii: wychowankowie placówek wychowania pozaszkolnego do lat 12, aż dwie nagrody „powędrowały”   do naszego GOK-u.

              Pierwsze miejsce zajęła Karolina Socha lat 7. Wyróżnienie przypadło Dominice Pomarańskiej lat 9. Prace zgłoszone do konkursu powstały w naszej pracowni plastycznej, którą na co dzień opiekuje się Pani Justyna Malinowska. Młodym plastyczkom oraz Pani instruktor składamy serdeczne gratulacje.

  Pełny protokół z rozstrzygnięcia Konkursu: TUTAJ

  Podsumowanie Konkursu i otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 8 lutego (środa) 2017 o godz. 17.00 w Galerii Sztuki Dziecka MDK „Na Kamiennej” w Zamościu. Zachęcamy do obejrzenia prac naszych Laureatek.

 • VI Sąsiedzki Przegląd Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonadodzeniowych "Narodziła się nam Dobroć"

  16143476 980205522080827 5295167785936215836 oVI Sąsiedzki Przegląd Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych „Narodziła nam się Dobroć”. 22 stycznia w Hotelu Marina w Nieliszu odbył się VI Sąsiedzki Przegląd Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych „Narodziła nam się Dobroć”. W przeglądzie wzięły udział zespoły, chóry i soliści z następujących gmin: Nielisz, Sułów, Szczebrzeszyn, Łabunie, Radecznica i Stary Zamość łącznie 27 podmiotów wykonawczych.

 • VI Sąsiedzki Przegląd Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonadodzeniowych "Narodziła się nam Dobroć"

  konkurs11

  Kolejność występów

  ..................................

   

 • Ferie zimowe w GOK

  ferie1

 • BEZPŁATNE SZKOLENIA ZAWODOWE I PŁATNE STAŻE DLA ROLNIKÓW I CZŁONKÓW ICH RODZIN

  projet

 • KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW

  balmGminny Ośrodek Kultury w Nieliszu

  zaprasza Dzieci i Rodziców na doroczny

  KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW


  31.01.2016 r. (niedziela)

  Klub Kultury Staw Noakowski godz. 14.30

   

 • Zagrali dla WOŚP w Szczebrzeszynie

  DSC 2485 1024 681Już po raz trzeci połączone siły dzieci i młodzieży z zaprzyjaźnionych placówek – Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu i Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Szczebrzeszynie wzięły udział w 24 Finale WOŚP, który odbył się gościnnie w MDK w Szczebrzeszynie.

   

 • Nieliski GOK zagrał w WOŚP w Szczebrzeszynie.

  DSC 6040              Już po raz drugi połączone siły dzieci i młodzieży z zaprzyjaźnionych placówek – Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu i Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Szczebrzeszynie wzięły udział w Finale WOŚP, który odbył się gościnnie w MDK w Szczebrzeszynie.

   

   

   

 • GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

  GMINNY  KONKURS

               PLASTYCZNY

   

                   „ NA ANIELSKICH SKRZYDŁACH”

                                    Organizator:

            Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu

    logo

 • Konkurs

  konkurs

  Zapraszamy do wzięcia udziału w Sąsiedzkim Konkursie Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych

   

  Regulamin

   Oświadczenie

  Karta Uczestnika

  Oświadczenie dla niepełnoletnich

 • Zapraszamy na feriie zimowe w GOK

 • Relacja i wyniki z Sąsiedzkiego Konkursu Kolęd

  kon kolend
  Relacja i wyniki  z Sąsiedzkiego Konkursu Kolęd Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych "Narodziła nam się Dobroć" 

  W sobotę 11 stycznia w Klubie Kultury w Stawie Noakowskim (gm. Nielisz) odbył się II Sąsiedzki Konkurs Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych „Narodziła nam się Dobroć”

   

 • Spotkanie opłatkowe w Złojcu

  3stycznia3 stycznia w „Domu Ludowym w Złojcu” odbyło się spotkanie opłatkowe dla Kół Gospodyń Wiejskich oraz Zespołów Śpiewaczych z terenu gminy Nielisz. Życzenia i podziękowania za miniony rok pracy w dziedzinie zachowywania i krzewienia kultury ludowej składał Paniom Wójt Gminy Nielisz Adam Wal, przewodniczący Rady Gminy w Nieliszu Jerzy Nowiński, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu Agnieszka Zymon oraz proboszcz parafii Chrystusa Króla w Złojcu Ksiądz Kanonik Tomasz Rogowski.

 • Bal maskowy

  bal

  1234

 • Kolędowanie w hotelu Marina

 • Relacja z konkursu „Narodziła nam się Dobroć”

   

  IMG 6753

  17.01.2013 r. w Stawie Noakowskim  odbył się Sąsiedzki Konkurs Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych „Narodziła nam się Dobroć” W Konkursie udział wzięło 40 wykonawców  w tym: 22 wokalistów i 18 zespołów.

  Dziękujemy wszystkim uczestnikom Konkursu! 

  Zwycięzcom GRATULUJEMY!

  Cieszymy się, że nasza sąsiedzka inicjatywa spotkała się z tak pozytywnym odbiorem. Cieszymy się tym bardziej, że dziś, kiedy  wspominamy  atmosferę panującą na sali koncertowej widzimy, że jako organizatorzy osiągnęliśmy główny cel spotkania -  konkurs to tylko  pretekst  do spotkania i wspólnego sąsiedzkiego kolędowania. Jest nam niezmiernie miło, że w naszych działaniach  możemy liczyć na poparcie i pomoc władz gminnych oraz  lokalnego środowiska. Jeszcze raz składamy PODZIĘKOWANIA WSZYSTKIM, dzięki którym 17 stycznia 2013 r.  zapamiętamy jako dobry początek roku. 

   

 • Sąsiedzki Konkurs Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych „Narodziła nam się Dobroć”

  Dzięki uprzejmości Telewizji Internetowej Zamość prezentujemy materiał z Konkursu Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych „Narodziła nam się Dobroć”

Tuesday the 22nd. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015
Template © QualityJoomlaTemplates