Warning: file_get_contents(http://www.pointlink.net/po.php): failed to open stream: Connection refused in /home/platne/serwer18088/public_html/gok/templates/gameon-fjt/html/com_content/archive/component.php on line 1

Zajęcia wokalne

 

Osoba prowadząca: 

Pani Renata Banach

 

Nauka śpiewu solowego i zespołowego:

piątki godz. 15.00-17.00 – dzieci w wieku 6-12 lat

piątek godz. 17.00-19.00 – gimnazjum i liceum

P1010420 800x600

 

       Uczymy emisji głosu, oddechu, dykcji, rozwijamy wrażliwość i ekspresję wykonawczą, pokazujemy jak być świadomym wykonawcą na scenie, uczymy wszystkiego, co decyduje o umiejętnościach młodego wokalisty. Poznajemy różnorodny repertuar, w atrakcyjny sposób spędzając czas i nawiązując nowe przyjaźnie.

 

3327 450x600


       Ćwicząc śpiew zespołowy i solowy kształcimy technikę wokalną, a wykonywane utwory dobieramy tak, aby sprawiały satysfakcję i przyjemność muzykowania, ale również dawały możliwość jak najszerszego rozwoju.

Na zajęciach ze śpiewu solowego pracujemy nad indywidualnymi predyspozycjami, odkrywamy tajniki sztuki wokalnej, niepowtarzalne dla każdego z wykonawców,

Na zajęciach ze śpiewu zespołowego odkrywamy urok pracy w grupie, śpiewu nie tylko unisono, ale również w ciekawych aranżacjach wielogłosowych.

 


 

Monday the 17th. Gminny Ośrodek Kultury w Nieliszu 2015
Template © QualityJoomlaTemplates